TÄITSA LAPPES 3

NÜÜD SAADAVAL

Eesti populaarseima peomängu LAPPES kõige uuem ja ekstreemsem väljalase! Vot sellist kino ei ole sa veel näinud! 😂

unusta igavad koosviibimised!

01

30 000 mängijat

Lappes peomänge on 2 aasta jooksul ostetud juba rohkem kui 30 000 korda! See teeb meist peomängude vaieldamatu liidri Eestis!

02

Raha tagasi

Kui mäng ei vasta ootustele, siis kanname sinu raha tagasi! Kusjuures - 2 aasta jooksul on meile tagastatud 0 mängu!

03

korralik huumor

Meenutused terveks eluks ja 100% igavusevastane garantii! Sobib mängimiseks nii suurematel kui väiksematel koosviibimistel!

meie top mängud

TÄITSA LAPPES "TEE VÕI JOO 3"

See on kolmanda generatsiooni LAPPES joogimäng, mis on loodud 30 000 mängija tagasisidele tuginedes! See joogimäng on tõeline BEAST, mis on saanud korraliku peenhäälestuse ja paneb kõik peod rajult rokkima! Sõnu pole vajagi, tegemist on MUST HAVE joogimänguga! Ülesanded on Eesti ja Inglise keeles!

TÄITSA LAPPES "TEE VÕI JOO 2"

Möödunud aasta enimmüüdud kaardimäng "Tee või Joo 2" on taas saadaval. See on kõige lõbusam ja metsikum peomäng. Sobib mängimiseks väiksematel ja suurematel koosviibimistel, sünnipäevadel, poissmeeste ja tüdrukuteõhtutel, pinnakatel jne. Piirid puuduvad, sobib kõikjale!

Rahvas räägib...

oofNTObg
5/5
“Lappes kaardid on suutnud isegi minusuguse hullu panna kõhklema, kas suudan ikka etteantud teo ära teha või on lihtsam joogiklaasi libiseda. Nii mõnegi õhtu on Lappes kaardid välja aidanud, kui teistest mängudest on juba kopp ees!”
Helen Klaar (sisulooja)
hensugusta_show_06_foto_gc_meedia.jpg
5/5
“Mäng, mis ei sobi perega koos mängimiseks, sest see on liiga raju ja sellepärast see mulle meeldibki! Mina ja mu sõbrad naersime kõht kõveras, tegime ülesandeid, mida on piinlik tunnistada! Teist sellist mängu sa ei leia!”
Hensugusta (sisulooja)
channels4_profile
5/5
“Must have seltskonnamäng, sest seda mängides saad mälestusi ja naljakaid storysid, mis enam kunagi meelest ei lähe! Meie seltskonnaga käivad alati Lappes kaardid kaasas.”
Johannes Tiitus (youtuber)

© 2021 All Rights Reserved.