Loading...

Joogimängude megapakk (3 mängu, 240 kaarti)

45,00 

Laost otsas

✅  Megakombod on kohe saadaval, kuid piiratud koguses!
🚗 Kiire tarne pakiautomaati – Eesti ja Soome

👉 Igas kaardipakis on 80 metsikult pöörast ülesannet ehk kokku 240 väljakutset
👉 Igal kaardil on kirjas üks ülesanne. Sa kas teed seda, mis kaardil kirjas või keeldumisel lihtsalt jood kaardil olevate shottide arvu kohe ära

Mäng on sobilik alates 18 eluaastast

Kui möödunud aastal andsime välja esimese versiooni peomängust LAPPES “Tee või Joo”, siis ei osanud me ettegi kujutada kui viraalseks see mäng läheb. Tänaseks omab Lappes kaardipakki peaaegu 20 000 inimest. See on lihtsalt ulmeliselt vägev! Kuid nii nagu ikka, siis loorberitele puhkama jääda ei tohi. Viimased pool aastat oleme oma tegusa tiimiga tegelenud peaasjalikult uue joogimängu tootmisega. Head sõbrad, meil on au esitleda uue generatsiooni peomängu TÄITSA LAPPES “Tee või joo 2”. See on veelgi lõbusam, pöörasem ja ettearvamatum peomäng kui seda oli “Tee või Joo” vanem vend. Me garanteerime, et nii seltskondliku, vägevat peo -ja joogimängu te mujalt Eestist ei leia. Põnevus, närvikõdi, üllatuspommid ja skandaalid! Oled Sa selleks valmis?

Mäng on imelihtne. Igal kaardil on kirjas üks pöörane ülesanne, Sa kas teed seda või keeldumisel lihtsalt jood kaardil olevate shottide arvu kohe ära! Ja oleme ausad, need kaartidel olevad ülesanded viivad teie peo täiesti uuele levelile. Jututeemat ja meenutusi jagub veel nädalateks!
See on kõige lõbusam ja metsikum peomäng. Sobib mängimiseks väiksematel ja suurematel koosviibimistel, sünnipäevadel, poissmeeste ja tüdrukuteõhtutel, pinnakatel jne. Piirid puuduvad, mäng sobib kõikjale!
Metsiku kaardimängu “Tee või Joo” kaardid on disainitud tumedates toonides, et valget teksti oleks mugav lugeda. Kaardipakis on 80 metsikult pöörast ülesannet, mis tähendab seda, et tegevust jätkub tundideks.

JOOGIMÄNG "TEE VÕI JOO!"

Tegemist on Eestis toodetud ja disainitud kaardimänguga!

Mängu eesmärk: Pakkuda inimestele lõbusat, humoorikat ja meeldejäävat kvaliteetaega ühises seltskonnas. Me teame, et väga palju on neid pidusid, kus tullakse kokku ja reeglina ollakse väga vaiksed ning tagasihoidlikud. Kõigil peab olema lõbus, ka vaoshoitumatel!

Lappes joogimänguga muutuvad peod unustamatuks!

MÄNGUST

“Tee või Joo! on täiesti uus ja pöörane seltskondlik joogimäng Eestis. Pakis on 80 erinevat, hulljulget ja pööraselt lõbusat ülesannet. See on parim joogimäng, mida eales mänginud oled!

Kaardimängu LAPPES “Tee või Joo!” toodab ja turustab Eestis registreeritud ettevõte Lappes Holdings OÜ