Loading...

Seltskonnamäng “MEEMI MIND”

18,95 

Viimased 13 laos!

Ainult 13 laos

Ingrid
Ingrid
Read More
See mäng oli nii lõbus! Ma polnud kunagi varem midagi sellist proovinud. Minu lemmik hetk oli see, kui minu loodud meem pani kõik naerma nii, et neil olid pisarad silmis. Kindlasti mängin seda veel!
Marko
Marko
Read More
Olen tavaliselt päris hea huumorimeelega, aga see mäng pani mind proovile! Mõned kaardid olid nii ootamatud ja naljakad, et ma lihtsalt ei suutnud itsitamist lõpetada.
Laura
Laura
Read More
See oli parim mänguõhtu! Alguses olin mures, et minu huumor ei pruugi teistele sobida, aga see mäng oli nii mitmekülgne, et leidsin kaardid, mis kõigile meeldisid. Kõige kehvema meemi tegija ei pidanudki häbenema, sest me kõik naersime ikkagi südamest!
Kaspar
Kaspar
Read More
Ma arvan, et olen päris kogenud meemimeister, aga see mäng tõestas, et alati on ruumi üllatusteks! Mõned kombinatsioonid olid nii veidrad ja ootamatud, et ma ei suutnud oma naeru tagasi hoida. Eriti meeldis mulle, kuidas see mäng suutis ühendada meie seltskonna. Täiega kordaläinud õhtu!
Siim
Siim
Read More
Olin alguses skeptiline, kuidas see mäng suudab meie seltskonda naerutada, kuid ma eksisin! See on üks parimaid mänge, mida ma kunagi mänginud olen. Me kõik tundsime end vabalt ja naersime nii palju, et kõhud valutasid. Mul on hea meel, et proovisin seda!
Helena
Helena
Read More
Ma olin tõesti elevil selle mängu pärast ja tahtsin tõestada oma meemioskusi, aga kahjuks ei saanud ma päris hästi hakkama. Kuigi ma tegin kõige kehvema meemi, ei tundnud ma end halvasti, sest naer oli nakkav ja me kõik olime ühes paadis. See oli ikkagi lõbus kogemus!
Previous
Next

Mäng on kohe laos saadaval!  (Soodushinnaga piiratud koguses)
🚗 Kiire tarne pakiautomaati – Eesti ja Soome

👉 Mäng sisaldab: 30 naljakat fotokaarti, 120 eriti rammusat tekstikaarti, juhendit ja palju huumorit!
👉 Sobib mängimiseks igas seltskonnas. 
👉 Tõenäoliselt parim jõulukink käesoleval aastal!


Oled enam kui kindel, et oled oma sõpradest teravama huumoriga? Proovi järele!

Uues ja eriti lõbusas meemimängus “MEEMI MIND” saad end tõestada kõige geniaalsema meemi loomises! Kombineeri teksti -ja fotokaardid selliselt, et kogu seltskond lendab naerupahvakast põrandale ja jääbki sinna kõverasse!

See on SINU võimalus särada ja näidata oma sõpradele, kes on tõeline meemimeister!
Aga mis saab sellest, kes teeb kõige kehvema meemi? Seda näed juba mängides!