Loading...

Siputav Lappes Rääbis

7,95 

Ainult 9 laos

Seesama USB-laadijaga taaslaetav ning realistliku väljanägemisega rääbis on suurem hitt, kui oli seda omal ajal superstaar UUDO SEPP!

Elektrooniline lelu ajab sinu sõbrad eriti pöördesse ja elevile, sest mis saaks olla lõbusam, kui mängida kalaga, mis end ise liigutab. Rääbis on puutetundlik, see tähendab seda, et kui sõber sellele käpaga äsab, siis kala hakkab end automaatselt liigutama. Oi kui naljakas! hahahah!
Kui sinu sõber mängimise lõpetab, siis lülitab kala end automaatselt puhkerežiimile ja hoiab sedasi akut kokku. Elekter on ju kole kallis, eksole!
Muuseas, kala sisse saab panna ka hullutavat taimesegu (kassikanep), selleks on spetsiaalne lukuga tasku, et väärtuslik kraam seadusesilma alla ei satuks. See ajab semud veelgi rohkem pöördesse.

✅ Sobib eriti neile, kellel pole aega oma sõpradega mängida.
✅ Mänguasi on sõbra tervisele kasulik, kehakaalule hea, hoiab liigeseid, parandab meeleolu ja vabastab stressist.

 

Pakend sisaldab
1x elektrooniline laetav rääbis, 1x usb-juhe

Materjal: Puuvill
Suurus: 30cm x 12cm
Aku: 320mAh

Ja kõike eelnevat arvestades, sobib see rääbis tegelikult ka sinu kassile, koerale ja lapsele mängimiseks!

Kui möödunud aastal andsime välja esimese versiooni peomängust LAPPES “Tee või Joo”, siis ei osanud me ettegi kujutada kui viraalseks see mäng läheb. Tänaseks omab Lappes kaardipakki peaaegu 20 000 inimest. See on lihtsalt ulmeliselt vägev! Kuid nii nagu ikka, siis loorberitele puhkama jääda ei tohi. Viimased pool aastat oleme oma tegusa tiimiga tegelenud peaasjalikult uue joogimängu tootmisega. Head sõbrad, meil on au esitleda uue generatsiooni peomängu TÄITSA LAPPES “Tee või joo 2”. See on veelgi lõbusam, pöörasem ja ettearvamatum peomäng kui seda oli “Tee või Joo” vanem vend. Me garanteerime, et nii seltskondliku, vägevat peo -ja joogimängu te mujalt Eestist ei leia. Põnevus, närvikõdi, üllatuspommid ja skandaalid! Oled Sa selleks valmis?

Mäng on imelihtne. Igal kaardil on kirjas üks pöörane ülesanne, Sa kas teed seda või keeldumisel lihtsalt jood kaardil olevate shottide arvu kohe ära! Ja oleme ausad, need kaartidel olevad ülesanded viivad teie peo täiesti uuele levelile. Jututeemat ja meenutusi jagub veel nädalateks!
See on kõige lõbusam ja metsikum peomäng. Sobib mängimiseks väiksematel ja suurematel koosviibimistel, sünnipäevadel, poissmeeste ja tüdrukuteõhtutel, pinnakatel jne. Piirid puuduvad, mäng sobib kõikjale!
Metsiku kaardimängu “Tee või Joo” kaardid on disainitud tumedates toonides, et valget teksti oleks mugav lugeda. Kaardipakis on 80 metsikult pöörast ülesannet, mis tähendab seda, et tegevust jätkub tundideks.

JOOGIMÄNG "TEE VÕI JOO!"

Tegemist on Eestis toodetud ja disainitud kaardimänguga!

Mängu eesmärk: Pakkuda inimestele lõbusat, humoorikat ja meeldejäävat kvaliteetaega ühises seltskonnas. Me teame, et väga palju on neid pidusid, kus tullakse kokku ja reeglina ollakse väga vaiksed ning tagasihoidlikud. Kõigil peab olema lõbus, ka vaoshoitumatel!

Lappes joogimänguga muutuvad peod unustamatuks!

MÄNGUST

“Tee või Joo! on täiesti uus ja pöörane seltskondlik joogimäng Eestis. Pakis on 80 erinevat, hulljulget ja pööraselt lõbusat ülesannet. See on parim joogimäng, mida eales mänginud oled!

Kaardimängu LAPPES “Tee või Joo!” toodab ja turustab Eestis registreeritud ettevõte Lappes Holdings OÜ