Loading...

UUS: Joogimäng paaridele!

17,95 

Viimased 7 laos!

Ainult 7 laos

Ostad selle kingituseks?
gift_pack_img

Kohe laos ja saadaval!
🚗 Kiire tarne pakiautomaati – Eesti ja Soome

👉 Kaardipakis on 80 sensuaalset vestluskaarti!
👉 Iga kaart sisaldab ühte küsimust või ülesannet.
👉 Kui küsimus kaardil on selline, millele jätaks pigem vastamata, siis on võimalus on joogitopsist võtta üks lonks jooki!
👉 Sobib suurepäraselt kingituseks kallimale või mõnele lähedasele!

PAARIDELE MÕELDUD KAARDIMÄNG

Siin kaardipakis on 80 sügavamõttelist ja paarisuhet arendavat küsimust. Tavaliselt käib mäng nii, et mängija võtab kaardi, loeb ette ja vastama peab paariline.

Kui küsimus on selline, mille puhul sooviksid ka teise osapoole vastust kuulda, siis saad temalt sama küsida. Aga konks on selles, et seda võimalust saad mängu jooksul kasutada vaid 2 korda.

Kaardipakis on küsimusi nii värskelt armunutele kui ka neile, kes juba pikemalt koos elu nautinud. Kui mõni küsimus on selline, mis teie eluga kuidagi ei haaku, siis lihtsalt pange kaart maha ja võtke uus.

Kui aga mõni küsimus on selline, millele kohe üldse vastata ei soovi, siis on võimalus enda maitsemeelt turgutada kerge shoti või kokteiliga. Aga siinkohal tasub meeles pidada, et alkohol ei ole selle mängu juures kõige olulisem – eesmärk on siiski teie suhet arendada ja viia see täiesti uuele levelile!

JOOGIMÄNG "TEE VÕI JOO!"

Tegemist on Eestis toodetud ja disainitud kaardimänguga!

Mängu eesmärk: Pakkuda inimestele lõbusat, humoorikat ja meeldejäävat kvaliteetaega ühises seltskonnas. Me teame, et väga palju on neid pidusid, kus tullakse kokku ja reeglina ollakse väga vaiksed ning tagasihoidlikud. Kõigil peab olema lõbus, ka vaoshoitumatel!

Lappes joogimänguga muutuvad peod unustamatuks!

MÄNGUST

“Tee või Joo! on täiesti uus ja pöörane seltskondlik joogimäng Eestis. Pakis on 80 erinevat, hulljulget ja pööraselt lõbusat ülesannet. See on parim joogimäng, mida eales mänginud oled!

Kaardimängu LAPPES “Tee või Joo!” toodab ja turustab Eestis registreeritud ettevõte Lappes Holdings OÜ